watermark logo

Up next


Bloody - Ti (Official Video 4K)

57 Views
Bloody Official
0
Published on 03 May 2021 / In Music

⁣Beat : Bloody / Irkenc Hyka
Lyrics : Bloody
Mix Master - Jo Jo
Video : Urbran Graphics
Makeup : INA
Hair Style : Dritan / Bona

Special Thanks :
ING FIXHI
PEVALIT ING LULI
IMPERIAL
VERSUS BEACH
SABE
⁣Nuk kalon dita
nese s'tshoh ty
e gat o nata
nese s'jom me ty
sa shum kan fol tjeret
qe ti mos me kon me mu
e kom dit fort mir
qe ti mu mki besu

ta du at zemer
ta du at sy
e vetmja femen
jo ska si ti

Edhe ngoogle nese lypi
jo nuk kom me gjet
ti je e vetmja femen
qe mke bo te ndihem mbret

ti plotsove gjitha venet qe i pata bosh
tu u bone e vetmja femen qe ke mund mem josh
se jena real sjena fake per ato qe kan hate
tjert dojn mu kon si na po si na nuk bohen njejt

i just wanna make you mine
i just wanna feel u
cuz my body and my soul wants you tonight

Me ty boten po du me shetit un tash
kurr nuk bona bishmon zemren qe ta dhash
cka don zemra jote vetem ti ma thuj
se ti fali krejta edhe ata qe smuj

per kurxho spo ma nin
veq me tpa ty tu kesh
jeten bashk e cojna rich
dhe kur ngjep nuk kena cash

e nese jena larg
me zemer jena ngat
dashnin e kena tmadhe
pa limit dhe pa afat

ti plotsove gjitha venet qe i pata bosh
tu u bone e vetmja femen qe ke mund mem josh
se jena real sjena fake per ato qe kan hate
tjert dojn mu kon si na po si na nuk bohen njejt

i just wanna make you mine
i just wanna feel u
cuz my body and my soul wants you tonight

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next